شماره تماس : 66703661 و یا 66721795
آدرس : خیابان امام خمینی – روبه روی موزه ملی ایران – پلاک 72

معرفی شرکتمعرفی شرکت
شرکت بازرگاني صنعت پرداز در سال۱۳۷۰ با هدف توزيع ابزارآلات صنعتي، دستگاه هاي تخصصي و قطعات مورد نياز پروژه ها،کارگاه ها، کارخانجات و ساير واحدهاي فني وصنعتي پا به عرصه وجود نهاد .گروه صنعت پرداز توانايي آن را دارند تا نياز هاي مشتريان را با تکنو لوژي روز تطبيق داده و محصولي با کيفيت و طول عمر بالا به شما ارائه دهد تا با آرامش و اطمينان ازآن بهره برده و در راستاي ساختن فردايي بهتر با ما همراه باشيد.

شرح فعاليتها
شرکت بازرگاني صنعت پرداز با تلاش خود تا کنون نمايندگي چندين شرکت معتبر خارجي را در زمينه ابزار و قطعات صنعتي کسب کرده است که اين توان مندي در جلبر ضايت و همکاري با بسياري ازمصرف کنندگان عمده ابزار و قطعات صنعتي از جمله شرکتهاي هواپيمايي، خودروسازي و... تاثيرعمده را داشته است.
 
 
کليه اقلام اروپايي نامبرده مورد تاييد اتحاديه اروپا و تحت ليسانسشرکت Air tool آمريکا مي باشد. شايان ذکراست اين شرکت توان ارائه انواع محصولات در راستاي تعميرات و راه اندازي خطوط توليد با استفاده از محصولات مارک هاي ذکرشده را دارد. صنعت پرداز بدینوسیله از شما دعوت مینماید تا با بازدید از Showroom ما به مساحت ۸۰ متر مربع که نشانگر بخشی کوچک از توانمندیهای ما می باشد ، ما را مفتخر و سرافراز بفرمایید .
 


 


تلگرام

sanat_pardaz@

اینستاگرام

sanat.pardaz.sepehr@

تلفن

66703661

ایمیل

info@sanatpardaz.ir